خبرها را با تلفن و ایمیل به ما برسانید.
غلامعلی صمیمی: تلفن ۰۹۱۳۱۵۲۶۰۴۵ (ایمیلsamimi2008@yahoo.com) -- مصطفی مراد: تلفن ۰۹۱۳۴۵۱۶۹۵۴ (ایمیلe.mostafa_morad@yahoo.com)
مدیر سایت: ایمیلmalekims@yahoo.com(مالکی)

آمار سایت

 كل مطالب:

 بازدیدهای امروز:
 بازدیدهای دیروز:
 بازدیدهای این ماه:
 بازدیدهای ماه قبل:
 كل بازدیدها:
flag counter


چهارباغ عباسی اصفهان تا یک سال آینده به پیاده راه و گردشگاه عمومی تبدیل خواهد شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،استاندار اصفهان با اعلام این خبر گفت: امیدوار هستیم همانگونه که تا کنون دستگاه‌های مختلف در زمینه طرح‌های ترافیکی کمک کرده‌اند، در حال حاضر نیز کمک و مساعدت لازم را انجام دهند تا این طرح جامع که موفقیت بسیاری به دنبال داشته، هرچه زودتر به نتیجه برسد و با سرعت بیشتر پیش رود.

رسول زرگرپور افزود: کارهای تبلیغی و فرهنگی صورت گرفته حوزه ترافیک شهر اصفهان در هیچ کجای ایران اجرا نشده و این موضوع جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: باید کاری کنیم که طرح پیاده‌راه خیابان چهارباغ عباسی اصفهان نیز نظیر طرح پیاده‌راه کردن میدان امام(ره) انجام شود زیرا این مسئله با هم‌فکری قابل اجرا خواهد بود.

گفتنی است: با تصویب شورای عالی ترافیک شهر اصفهان و در پی اجرای موفق طرح سه‌شنبه‌های بدون خودرو در این شهر، قرار است که طرح پیاده‌راه کردن خیابان چهارباغ عباسی اصفهان نیز در آینده‌ای نزدیک اجرایی شود و این خیابان به عنوان گردشگاه عمومی تا یک سال آینده در اختیار مردم قرار گیرد.
() نظرات
  موضوع: عمومی ،  نوشته شده در تاریخ سه شنبه 4 آبان 1395 ساعت 06:00 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی
۱۶ آذرماه ۱۳۸۹
روز اثبات وجود یوز در زیستگاه
حیات وحش عباس آباد

یوزپلنگ در پناهگاه حیات وحش عباس آباد

[ آنلاین:  ]