خبرها را با تلفن و ایمیل به ما برسانید.
غلامعلی صمیمی: تلفن ۰۹۱۳۱۵۲۶۰۴۵ (ایمیلsamimi2008@yahoo.com) -- مصطفی مراد: تلفن ۰۹۱۳۴۵۱۶۹۵۴ (ایمیلe.mostafa_morad@yahoo.com)
مدیر سایت: ایمیلmalekims@yahoo.com(مالکی)

آمار سایت

 كل مطالب:

 بازدیدهای امروز:
 بازدیدهای دیروز:
 بازدیدهای این ماه:
 بازدیدهای ماه قبل:
 كل بازدیدها:
flag counter


خور و بیابانک، اصفهان - ایرنا - فرماندار شهرستان خور و بیابانک گفت: با 2 خطه شدن جاده ها و محورهای مواصلاتی این شهرستان، آمار تصادف و سوانح جاده ای در حد قابل توجهی کاهش می یابد.

به گزارش ایرنا، علی استوار روز سه شنبه در جلسه شورای ترافیک خور و بیابانک تصریح کرد: علت اصلی بسیاری از تصادف ها و سوانح جاده ای در این شهرستان، تردد بیش از حد کامیون ها و کم عرض بودن جاده هاست.
وی با بیان اینکه سرنشین های خودروهای سواری بیشترین قربانیان این سوانح هستند، افزود: اجرا شدن طرح 2 خَطه شدن جاده های خور و بیابانک، گامی مهم برای کاهش تصادفات و تلفات جانی در جاده های این شهرستان برداشته می شود.
فرماندار شهرستان خور و بیابانک افزود: بخش عمده حمل و نقل کشور از طریق جاده ها انجام می شود و شهرستان خور وبیابانک با قرارگرفتن در نقطه ثقل محورهای مواصلاتی کشور، نقش مهمی در این زمینه ایفا می کند.
وی تاکید کرد: ضرورت دارد موضوع 2 خَطه شدن جاده های این شهرستان با جدیت پیگیری و هر چه سریع تر اجرایی شود.
استوار تعامل و همکاری دستگاهها برای برطرف شدن کمبودهای شهرستان خور و بیابانک را ضروری دانست و گفت: باید از موازی کاری بین دستگاه های اجرایی شدن جلوگیری شود تا بتوان گام های موثری برای تامین نیازهای شهرستان برداشت.
فرماندارخور و بیابانک خاطرنشان کرد: انجام اقدام های مثبت برای اجرای طرح های عمرانی و خدماتی این شهرستان در سایه همکاری و هماهنگی ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان انجام شده است.
وی اصلاح هندسی میدان ثامن الائمه شهرخور، آموزش دهیاران و روستائیان، برخورد با کامیون های متخلف، اصلاح نقشه هندسی محور پلیس راه به چوپانان، روشنائی ورودی شهر جندق و احداث سرعت گیر در برخی از نقاط شهر خور را مورد تاکید قرار داد.
خور و بیابانک در شرقی ترین نقطه استان اصفهان در فاصله 420 کیلومتری شهر اصفهان قرار دارد.
() نظرات
  موضوع: خبرهای منطقه ،  نوشته شده در تاریخ سه شنبه 4 آبان 1395 ساعت 06:02 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی
۱۶ آذرماه ۱۳۸۹
روز اثبات وجود یوز در زیستگاه
حیات وحش عباس آباد

یوزپلنگ در پناهگاه حیات وحش عباس آباد

[ آنلاین:  ]