خبرها را با تلفن و ایمیل به ما برسانید.
غلامعلی صمیمی: تلفن ۰۹۱۳۱۵۲۶۰۴۵ (ایمیلsamimi2008@yahoo.com) -- مصطفی مراد: تلفن ۰۹۱۳۴۵۱۶۹۵۴ (ایمیلe.mostafa_morad@yahoo.com)
مدیر سایت: ایمیلmalekims@yahoo.com(مالکی)

آمار سایت

 كل مطالب:

 بازدیدهای امروز:
 بازدیدهای دیروز:
 بازدیدهای این ماه:
 بازدیدهای ماه قبل:
 كل بازدیدها:
flag counter


شیراز- ایرنا- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت:یکی از علمی ترین و عقلانی ترین راهکارها برای توسعه روستاها، طرح مشارکت و استفاده از دیدگاه های مشارکتی خود آنان است.

به گزارش ایرنا سید ابوالفضل رضوی پنجشنبه در جلسه رسیدگی به مشکلات روستاهای سپیدان فارس افزود: ریشه مشارکت در روستاهای ایران مخصوصا در بین دامداران و عشایر وجود داشته است.
وی اعلام کرد: امروزه تعاونی های بالای 25 خانوار که تشکیل می شود می توانند از وام سه درصد استفاده کنند و وثیقه برای اخذ وام کارت یارانه آنهاست.
رضوی ادامه داد: سرمایه گذاران بخش تعاونی روستایی می توانند از وام های با بهره هشت درصد استفاده کنند.
وی بیان کرد:با توجه به موقعیت شهرستان سپیدان و قطب گردشگری استان فارس افرادی که در این شهرستان در زمینه زیرساخت گردشگری فعالیت کنند از حمایت جدی برخوردار خواهند شد.
رضوی گفت:به افرادی که در زمینه ایاب و ذهاب دانش آموزان اقدام کنند تا سقف 100 میلیون تومان وام با بهره چهار درصد جهت خرید وسیله نقلیه پرداخت می شود.
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از انباشته شدن زباله در مسیر جاده های روستایی گلایه کرد.
در این جلسه صالح مشتاقی لار فرماندار سپیدان اظهار داشت:شهرستان سپیدان با 230 روستا 10درصد روستاهای استان فارس را به خود اختصاص داده ومشکلات و محرومیت های زیادی از جمله در بحث آب شرب روستاها دارد که موجب مهاجرت و خالی شدن بعضی روستاها از سکنه شده است.
() نظرات
  موضوع: عمومی ،  نوشته شده در تاریخ دوشنبه 24 آبان 1395 ساعت 05:03 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی
۱۶ آذرماه ۱۳۸۹
روز اثبات وجود یوز در زیستگاه
حیات وحش عباس آباد

یوزپلنگ در پناهگاه حیات وحش عباس آباد

[ آنلاین:  ]