خبرها را با تلفن و ایمیل به ما برسانید.
غلامعلی صمیمی: تلفن ۰۹۱۳۱۵۲۶۰۴۵ (ایمیلsamimi2008@yahoo.com) -- مصطفی مراد: تلفن ۰۹۱۳۴۵۱۶۹۵۴ (ایمیلe.mostafa_morad@yahoo.com)
مدیر سایت: ایمیلmalekims@yahoo.com(مالکی)

آمار سایت

 كل مطالب:

 بازدیدهای امروز:
 بازدیدهای دیروز:
 بازدیدهای این ماه:
 بازدیدهای ماه قبل:
 كل بازدیدها:
flag counter
​مدیر شعب بانک مسکن استان اصفهان خبر داد:

تک رقمی شدن نرخ سود تسهیلات مسکن جوانان/ نرخ سود 9 درصد

تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۸

مدیر شعب بانک مسکن استان اصفهان از کاهش 2 درصدی نرخ سود تسهیلات حساب های پس انداز مسکن جوانان خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری ایمنا، مهدی بلوچی با اعلام این خبر، گفت: طبق مصوبه هیأت مدیره بانک مسکن و در جهت ایفای نقش بهینه برای رونق بخش مسکن، ساختمان و صنایع مرتبط، نرخ سود تسهیلات اعطایی از محل حساب‌های پس انداز مسکن جوانان از 11 به 9 درصد کاهش یافت.
بلوچی با اشاره به کاهش قبلی نرخ سود صندوق پس‌انداز مسکن یکم که در سیزدهم شهریور تک رقمی شد و از 11 به 9.5 درصد کاهش یافت، افزود: هدف اصلی حساب پس انداز مسکن جوانان، برنامه‌ریزی بلندمدت برای خانه‌دار شدن افراد است و متقاضیان می‌توانند با واریز مبالغ به صورت ماهیانه، سالیانه یا یکجا حداقل پس از پنج سال و حداکثر پس از 15 سال اقدام به دریافت تسهیلات خرید و احداث مسکن کنند.
بلوچی تصریح کرد: سقف تسهیلات حساب پس‌انداز مسکن جوانان برای حساب‌های افتتاحی سال 95، در پایان سال پنجم در شهر اصفهان به 570 میلیون ریال و در سایر شهرها به 540 میلیون ریال افزایش یافت و همچنین سقف این تسهیلات در پایان سال دهم در شهر اصفهان 760 میلیون ریال و در سایر شهرها 700 میلیون ریال تعیین شد.
وی افزود: متقاضیان می‌توانند در پایان سال پانزدهم نیز در شهر اصفهان یک میلیارد ریال و در سایر شهرها 900 میلیون ریال تسهیلات دریافت کنند.
() نظرات
  موضوع: عمومی ،  نوشته شده در تاریخ سه شنبه 9 آذر 1395 ساعت 02:28 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی
۱۶ آذرماه ۱۳۸۹
روز اثبات وجود یوز در زیستگاه
حیات وحش عباس آباد

یوزپلنگ در پناهگاه حیات وحش عباس آباد

[ آنلاین:  ]