خبرها را با تلفن و ایمیل به ما برسانید.
غلامعلی صمیمی: تلفن ۰۹۱۳۱۵۲۶۰۴۵ (ایمیلsamimi2008@yahoo.com) -- مصطفی مراد: تلفن ۰۹۱۳۴۵۱۶۹۵۴ (ایمیلe.mostafa_morad@yahoo.com)
مدیر سایت: ایمیلmalekims@yahoo.com(مالکی)

آمار سایت

 كل مطالب:

 بازدیدهای امروز:
 بازدیدهای دیروز:
 بازدیدهای این ماه:
 بازدیدهای ماه قبل:
 كل بازدیدها:
flag counter

باد شدید و بارش باران در راه اصفهان است

اصفهان-ایرنا-رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: امروز و فردا افزایش ابر، بارش باران و وزش باد شدید برای استان پیش بینی می شود.حسن خدابخش روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه تحلیل نقشه‌های هواشناسی بیانگر گذر امواج ناپایدار از روی استان است، افزود: شدت بارش‌ها در مناطق غربی بصورت برف و باران خواهد بود.
خدابخش گفت: آسمان اکثر نقاط استان بصورت قسمتی ابری، افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید و شدید و بارش باران و برف پیش‌بینی می‌شود.
وی افزود: کمینه دما در 24 ساعت آینده در اکثر مناطق استان 3تا 5 درجه سانتیگراد کاهش خواهد داشت.
رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: دمای فعلی کلانشهر اصفهان 19 درجه سانتیگراد با 23درصد رطوبت و سرعت وزش باد 9 کیلومتر در ساعت گزارش شده است.
خدابخش گفت: هوای این کلانشهر برای فردا پنجشنبه، صاف تا قسمتی ابری گاهی افزایش ابر و وزش باد و برای روز جمعه، صاف تا قسمتی ابری گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی شده است.
وی افزود :شهرضا با 20 درجه بعنوان گرمترین و چوپانان با یک درجه سانتیگراد بعنوان سردترین نقطه استان اصفهان اندازه گیری شده است.
خدابخش گفت: میزان بارندگی در 24 ساعت گذشته در شهرهای گلپایگان، خوانسار، داران، بویین و میاندشت، چادگان، کاشان، میمه، دهق و اردستان به ترتیب 30.9، 25.8 ، 14.1، 6، 6، 3.7، 1.6، 0.5 و 0.1 میلیمتر گزارش شده است.
() نظرات
  موضوع: آب و هوا ،  نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 8 دی 1395 ساعت 08:17 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی
۱۶ آذرماه ۱۳۸۹
روز اثبات وجود یوز در زیستگاه
حیات وحش عباس آباد

یوزپلنگ در پناهگاه حیات وحش عباس آباد

[ آنلاین:  ]